Намирате се в: Начало Новини Областният управител награди учители
Областният управител награди учители

 

На тържествената церемония присъстваха зам. областният управител Кирил Леонов, директори на училища и културни институти, преподаватели. Специален поздрав за всички бяха изпълненията на балет "Вая" и школата по спортни танци от ОДК-Перник.

Ето и списъкът на наградените учители:

Учители от начални, основни и средни училища в област Перник

1. СОУ "Васил Левски", гр. Брезник - Люба Иванова Николова - ст. учител по математика
2. ПГСС "Н.Вапцаров", гр.Брезник - Румяна Стоилова Найденова - учител по счетоводство
3. ОУ "Христо Смирненски", с. Ноевци - Нели Милушева Иванова - ст. учител в начален етап
4. СОУ "Св. Св. Кирил и Методий", гр. Земен - Мая Стоянова Пенева - ст. учител по математика
5. ОУ "Св.К.К.Философ", гр. Перник - Даниела Станкева Величкова - учител по ФВС
6. ОУ "Св. Ив.Рилски", гр. Перник - Мария Ранчева Киркова - ст. учител по БЕЛ
7. VІІ ОУ "Г. С. Раковски", гр. Перник - Димитричка Илиева Антонова - ст. възпитател
8. VІІІ ОУ "Кракра Пернишки", гр. Перник - Теодора Рангелова Александрова - учител по история
9. ІХ ОУ "Т. Ненков", гр. Перник - Мариана Луканова Михайлова - ст. възпитател
10. Х ОУ "Ал. Костантинов", гр. Перник - Куна Димитрова Миланова - ст.учител по математика
11. ХІ ОУ "Елин Пелин", гр.Перник - Елисавета Василева Владимирова - ст. учител по изобразително изкуство
12. ХІІ ОУ "Васил Левски", гр. Перник - Димитрина Юриева Феодорова - учител по биология
13. ХІІІ ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", гр. Перник - Виолета Методиева Такова - ст. учител в начален етап
14. ХVІ ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", гр. Перник - Йоана Венциславова Тодорова - ст. учител по АЕ
15. ОУ "Хр. Ботев", гр. Батановци - Надя Найденова Георгиева - ст. учител по БЕЛ
16. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Дивотино - Христина Йорданова Христова - ст.възпитател
17. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Драгичево - Елена Каменова Симеонова - учител в начален етап
18. ОУ "Св. Климент Охридски", с. Кладница - Румяна Георгиева Свиленова - учител в начален етап
19. ОУ "Св. Кл. Охридски", с. Рударци - Елка Богданова Стефанова - учител по БЕЛ
20. ОУ "Отец Паисий", с. Ярджиловци - Николина Карамфилова Владимирова - ст. учител по биология и география

21. V СОУ "Петко Р. Славейков ", гр. Перник - Росица Тодорова Богословова - ст. учител по музика
22. VІ СОУ "Св. Св. Кирил и Методий", гр. Перник - Николина Христова Анчева - ст. учител по история
23. ГПЧЕ "Симеон Радев", гр. Перник - Милена Любомирова Исаева - ст.учител по БЕЛ
24. СОУ "Д-р Петър Берон", гр. Перник - Мая Павлова Ганева - гл. учител по ХООС
25. ПМГ "Христо Смирненски", гр. Перник - Данка Димитрова Владимирова - ст. учител по  ХООС
26. СУ "Олимпиец",  гр. Перник - Илонка Стефанова Ненкова - ст. учител по БЕЛ
27. ОУ "Христо Смирненски", гр. Радомир - Ангелина Иванова Божилова - ст. учител в начален етап
28. НУ "Арх. Зиновий ",  гр. Радомир - Снежана Байчева Борисова - ст. учител в начален етап
29. СОУ "Св. Св. Кирил и Методий",  гр. Радомир - Ина Боянова Димитрова - ст. учител по география
30. ОУ "Иван Вазов", с. Извор - Виктория Илчева Рашева - гл. учител в начален етап
31. ОУ "Христо Ботев", с. Гълъбник - Лидия Максимовна Рангелова - ст. учител по ЧЕО
32. СОУ "Христо Ботев", с.  Дрен - Силва Кирилова Балабанова - ст. учител в начален етап
33. ПТГ "Юрий Гагарин", гр. Перник - Цветелина Борисова Миленова - ст. учител
34. ПГОТ "Св. Иван Рилски",  гр. Перник - Ирена Боянова Анакиева - ст. учител по химия и физика
35. Професионална гимназия по икономика, гр. Перник - Наташа Петрова Соколова - ст. учител по биология
36. ПГЕМП "Христо Ботев", гр. Перник - инж. Ирина Борисова Петрова - гл. учител по ПО
37. ПГТС "Арх. Йордан Миланов", гр. Перник - инж. Калина Пешева Моловска - ст.учител по ТО
38. ТПГ "Мария Кюри", гр. Перник - инж.Валя  Трифонова Цветкова - ст. учител по ПО
39. ПГТ "Юрий Гагарин", гр. Радомир - Даниела Василева Иванова - мл. учител по ТО

Учители от детски градини в област Перник

1. ЦДГ "Брезица", гр. Брезник - Емилия Димитрова Антова - ст.  детски учител
2. ОДЗ № 1 "Миньорче", гр. Перник - Диана Миткова Радева - гл. детски учител
3. ЦДГ № 2 "Родолюбче", гр. Перник - Венета Асенова Пармакова - ст.  детски учител
4. ЦДГ № 3 "Пролетен цвят",  гр. Перник - Антоанета Иванова Стратиева
5. ОДЗ № 4 "Чуден свят", гр. Перник - Верка  Момчилова  Стоилкова - ст. учител музика
6. ЦДГ № 5 "Вела Пеева", гр. Перник - Людмила Николаева Стефанчова - детски учител
7. ЦДГ № 6 "Българче", гр. Перник - Даниела  Илинчова  Йорданова - ст.  детски учител
8. ОДГ "Пролет" 7/10, гр. Перник - Павлина Василева Пенева - ст.  детски учител
9. ЦДГ № 8 "Изворче", гр. Перник - Марияна Александрова Манчева - ст. детски учител
10. ОДЗ № 11 "Знаме на мира", гр. Перник - Красимира Милутинова Кирилова - ст. детски учител
11. ОДЗ № 12 "Радост", гр. Перник - Дияна Илиянова Цонкова
12. ОДЗ № 14 "Славейче", гр. Перник - Емилия Методиева Георгиева - ст. детски учител
13. ЦДГ № 15 "Райна Княгиня", гр. Перник - Мария Василева Лазарова - ст. детски учител
14. ОДЗ, с.Драгичево - Десислава Пламенова Петрова - детски учител
15.  0ДЗ "Радомирче", гр. Радомир - Анета Любомирова Топалова - ст. детски учител
16.  ЦДГ "Осми март", гр. Радомир - Живка Иванова Крумова - ст. детски учител
17.  ЦДГ "Слънце", гр. Радомир - Анета Христова Костадинова - ст. детски учител
18.  ОДЗ "Ален мак", гр. Трън - Валентина Павлова Матеева - ст. детски учител
19.  ОДЗ №9 "Калина Малина", гр. Перник - Росица Георгиева Велинова - гл. детски учител


Учители, номинирани от РИО на МОН, гр. Перник

1. Ваня Николаева Рошкова – Захариева – старши учител -  танцово изкуство в обслужващи звена в системата на народната просвета (старши учител по балет)
2. Даниела Методиева Иванова – старши учител - музика в обслужващи звена в системата на народната просвета  (старши учител – корепетитор по балет)
3. Людмила Георгиева Томова – учител -  танцово изкуство в обслужващи звена в системата на народната просвета (учител по спортни и естрадни танци)

uchiteli

uchiteli